احراز هویت دیجیتال

 

انجام امور و خدماتی که به احراز هویت نیاز دارند بدون مراجعه حضوری

راهی ساده و سریع برای احراز هویت

احراز هویت دیجیتال نیکسی

انجام امور و خدماتی که به احراز هویت نیاز دارند بدون مراجعه حضوری

نیکسی با ارائه راهکار احراز هویت دیجیتال، نیاز به مراجعه حضوری برای انجام امور و خدماتی که به احراز هویت نیاز دارند را رفع می‌نماید.

نیکسی با استفاده از روش‌های مبتنی بر یادگیری عمیق و دانش طراحی سیستم‌های توزیع شده سرویس احراز هویت دیجیتال را ارائه کرده‌است.

تیم فنی نیکسی از بروزترین روش های عملی ممکن استفاده می‌کند.

دقت بالا

سرعت بالا

مقیاس‌پذیری

امنیت بالا

مستندات استفاده API احراز هویت دیجیتال نیکسی

برای دسترسی به مستندات API احراز هویت دیجیتال نیکسی اینجا کلیک نمایید.

برای جلسه‌ی‌ حضوری، لیست قیمت‌ها یا درخواست دموی رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید، ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد.

  ۰۹۳۵-۷۶۰۷۴۵۳

  با ما تماس بگیرید

  FAQ-FA

  سوالات متداول

  • چگونه مجموعه من ذخیره می‌شود؟
  • تصاویر شما در محل ذخیره سازی object-oriented ما ذخیره می‌شوند. دسترسی به مجموعه تصاویر شما توسط میترا انجام می شود و فقط شما به مجموعه های خود دسترسی دارید.

  • میترا چه نوع تصاویری را تشخیص می دهد؟
  • میترا می تواند با تصاویر تغییر یافته مطابقت داشته باشد: تغییر اندازه، برش، ویرایش فتوشاپ، تغییر رنگ و سایر تغییرات. با این حال ، کار با عکس‌های “نویزی” گرفته شده توسط تلفن های همراه یا اندازه بزرگ بهینه نشده‌است، ما پس از بارگذاری تصاویر توسط شما در سرورهای ما ، آنها را اصلاح می‌کنیم. اکنون ما از فرمت های JPEG ، PNG پشتیبانی می‌کنیم.

  کاربردها

  کاربرد احراز هویت دیجیتال در آموزش

  احراز هویت دیجیتال یک فناوری قدرتمند است که می تواند در صنعت آموزش مورد استفاده قرار گیرد و تجربه آموزش آنلاین را هم برای ارائه‌دهندگان آموزش و هم فراگیران بهبود بخشد. یکی از مهمترین استفاده‌های این فناوری در بحث آموزش در رابطه با تأیید هویت فردی است که در آزمونی شرکت کرده‌است و مطابقت آن با هویت فردی که گواهینامه پایان دوره‌ای آموزشی برای وی صادر گردیده‌است.
  سامانه احراز هویت پیش از آزمون نیکسی، با ایجاد پنلی مناسب مخاطبین آموزشی امکان انجام احراز هویت دیجیتال را برای کاربران آموزشی فراهم می‌کند و گزاش نتایج را نیز برای مراکز آموزشی ارسال و نیاز به مراجعه حضوری را رفع می‎نماید.

  کاربرد احراز هویت دیجیتال در معاملات مالی

  یکی از مهمترین استفاده‌های احراز هویت آنلاین شناسایی مشتری از راه دور می‌باشد. بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، صرافی‌ها و تمام پلتفرم‌هایی که واسط یک معامله باشند نیاز دارند برای ارائه خدمات از راه دور مشتریان خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری شناسایی کنند.
  سامانه احراز هویت نیکسی با در نظر گرفتن دقت، سرعت و امنیت موردنیاز برای خدماتی مانند افتتاح حساب، ارائه تسهیلات بانکی، انتقال وجه، برداشت وجه و ... انجام این امور را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل، میسر می‌نماید.
  سامانه احراز هویت دیجیتال نیکسی برای تمامی بخش‌های موردنیاز این خدمات، نیازسنجی انجام می‌دهد و امکاناتی که منجر به رفع نیاز هر بخش شود را فراهم می‌‎نماید.