استخراج رنگ تصویر​

 

نمایش پالت رنگ از تمام رنگ‌های مشخص شده در تصویر

راهی ساده و سریع برای تشخیص تمام رنگ‌های تصویر

ماژول استخراج رنگ میترا

یک جستجوی رنگ خوب با تجزیه و تحلیل رنگ شروع می‌شود

ماژول استخراج رنگ میترا، یک پالت رنگ از تمام رنگ‌های مشخص شده در تصویر شما نمایش می‌دهد. استخراج رنگ برای JPEG ، PNG و GIF کار می‌کند.

دقت بالا

سرعت بالا

مقیاس‌پذیری

پنل گزارش

چگونگی عملکرد

ماژول استخراج رنگ میترا، پیکسل های تصاویر را تجزیه و تحلیل می‌کند و از متادیتا، برچسب‌ها یا سایر اطلاعات مرتبط با تصویر استفاده نمی‌کند. داده‌های رنگی مورد نیاز را مستقیماً از تصاویر شما می‌گیرد. ماژول استخراج رنگ میترا، به عنوان یک API وب کاملاً با هاستینگ ارائه می‌شود. با استفاده از پروتکل REST و پاسخ‌های قالب‌بندی شده JSON یا XML از طریق HTTP یا HTTPS اجرا می‌شود. هیچ نرم‌افزاری برای نصب و نگهداری وجود ندارد.

برای جلسه‌ی‌ حضوری، لیست قیمت‌ها یا درخواست دموی رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید، ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد. ​

  ۰۹۳۵-۷۶۰۷۴۵۳

  با ما تماس بگیرید

  FAQ-FA

  سوالات متداول

  • از ماژول استخراج رنگ میترا برای چه چیزی می توانم استفاده کنم؟
  • ماژول استخراج رنگ میترا، به کاربران شما امکان می‌دهد با استفاده از رنگ، به راحتی مجموعه خود را مرور کنند. همچنین می‌توان برای ایجاد یک پالت رنگی جامع از تصاویر موجود در مجموعه تصاویر استفاده کرد.  ماژول استخراج رنگ میترا هنگامی مفید است که مجموعه‌ای از تصاویر داشته باشید که رنگ در آنها نقش مهمی داشته باشد، مانند:

   تجارت الکترونیک

   فشن

    مجموعه کارهای هنری

  پایه

  ریال200

  ماهیانه

  1000 عکس ذخیره شده

  1000 درخواست