تشخیص موقعیت دست

.

.

تشخیص موقعیت دست

.

سیستم تشخیص موقعیت دست فناوری است که می‌تواند موقعیت دست انسان را از یک تصویر دیجیتالی یا یک قاب ویدیویی با یک پایگاه داده تشخیص دهد. از این سیستم می توان برای تشخیص حرکات دست ناشنوایان در جلوی دوربین و یا تشخیص علامت های دست تعیین شده برای افرادی که در خطر هستند مانند حرکت دست خشونت علیه زنان استفاده نمود.

پیچیدگی این محصول ناشی از پژوهش روی انواع شبکه های یادگیر برای پیدا کردن شبکه ای است که بتواند روی CPU کارکند.

و همچنین قابلیت مقیاس پذیری خطی برای این سرویس و پیاده سازی شبکه عمیق به زبان جاوا

فراهم کردن دیتا ست و پردازش و پیش پردازش آنها

دقت بالا

سرعت بالا

مقیاس‌پذیری

پنل گزارش

چگونگی عملکرد

ماژول استخراج رنگ میترا، پیکسل های تصاویر را تجزیه و تحلیل می‌کند و از متادیتا، برچسب‌ها یا سایر اطلاعات مرتبط با تصویر استفاده نمی‌کند. داده‌های رنگی مورد نیاز را مستقیماً از تصاویر شما می‌گیرد. ماژول استخراج رنگ میترا، به عنوان یک API وب کاملاً با هاستینگ ارائه می‌شود. با استفاده از پروتکل REST و پاسخ‌های قالب‌بندی شده JSON یا XML از طریق HTTP یا HTTPS اجرا می‌شود. هیچ نرم‌افزاری برای نصب و نگهداری وجود ندارد.

برای جلسه‌ی‌ حضوری، لیست قیمت‌ها یا درخواست دموی رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید، ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد. ​

  ۰۹۳۵-۷۶۰۷۴۵۳

  با ما تماس بگیرید

  FAQ-FA

  سوالات متداول

  • از ماژول استخراج رنگ میترا برای چه چیزی می توانم استفاده کنم؟
  • ماژول استخراج رنگ میترا، به کاربران شما امکان می‌دهد با استفاده از رنگ، به راحتی مجموعه خود را مرور کنند. همچنین می‌توان برای ایجاد یک پالت رنگی جامع از تصاویر موجود در مجموعه تصاویر استفاده کرد.  ماژول استخراج رنگ میترا هنگامی مفید است که مجموعه‌ای از تصاویر داشته باشید که رنگ در آنها نقش مهمی داشته باشد، مانند:

   تجارت الکترونیک

   فشن

    مجموعه کارهای هنری

  پایه

  ریال200

  ماهیانه

  1000 عکس ذخیره شده

  1000 درخواست