موتور جستجوی عکس میترا

 

جستجو برای یافتن تصاویر و محصولات مرتبط

راهی ساده و سریع برای جستجو از طریق عکس

موتور جستجوی عکس میترا

API اختصاصی جستجو با تصویر برای شما: سریع، مقیاس پذیر و دقیق

موتور جستجوی عکس پلتفرم میترا، یک موتور جستجوی تصویر قدرتمند و مقیاس‌پذیر بر اساس شباهت است، می‌تواند به شما کمک کند تصویر ورودی یا URL تصویر خود را در میان مجموعه‌های تصاویر میزبان خود جستجو کنید و بر اساس معیارهای مختلف اندازه‌گیری‌ شباهت، نتیجه‌ای به دست آورید. ویژگی‌های اصلی ما جستجو بر اساس شباهت و جستجو بر اساس رنگ‌های اصلی است.
این موتور جستجو مقیاس پذیر است و به شما امکان می‌دهد قابلیت‌های تشخیص و شناسایی تصویر را در نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها، راه‌حل‌های سازمانی و  وب سرویس‌های خود قرار دهید.
به لطف درک هزاران مفهوم، این موتور جستجو با هر مجموعه از تصاویر کار می‌کند.
با این حال، اگر مجموعه تصاویر تخصصی دارید و می‌خواهید تفاوت‌های ظریف را تشخیص دهید یا باید بین جزئیات خاص تفاوت قائل شوید، ما می‌توانیم ماژول های سفارشی AI را برای شما Train و ادغام کنیم.

دقت بالا

سرعت بالا

مقیاس‌پذیری

پنل گزارش

چگونگی عملکرد

میترا از تکنیک های یادگیری ماشین برای ایندکس کردن مجموعه شما استفاده می کند. میترا بدون استفاده از متادیتا یا سایر داده های مرتبط با تصاویر شما، برای هر تصویر از مجموعه شما الگویی مانند اثر انگشت منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این اثر انگشت های دیجیتالی منحصر به فرد الگوهای یافت شده در پیکسل تصاویر را توصیف می کند. میترا قادر به شناسایی حتی تطابق جزئی این اثر انگشت است. میترا همه اثر انگشتهای تصاویر شما را برای مرجع قراد دادن ایندکس می کند و آنها را در یک پایگاه داده داخلی ذخیره می کند. فراخوانی API برای افزودن تصاویر به فهرست و جستجو در تصاویر موجود استفاده می‌شود. تطبیق دادن تصویر برای رسیدگی به صدها میلیون تصویر، سریع و مقیاس پذیر است.

میزبانی API

موتور جستجوی عکس میترا به صورت API و با هاستینگ از طرف ما ارائه می‌گردد. نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری نیست و هیچ نگرانی برای بروزرسانی وجود ندارد. با استفاده از API  ما ، در وقت و هزینه مورد نیاز برای ساخت و نگهداری راه حل‌های شناسایی تصویر خود صرفه جویی می‌کنید.

یکپارچه‌سازی آسان

موتور جستجوی عکس میترا فارغ از زبان‌ها و ابزارهایی که استفاده می کنید، به راحتی با فناوری موجود شما ادغام می‌شود.

مستندسازی کامل

 موتور جستجوی عکس میترا  یک API مبتنی بر REST است. اتصالات REST / JSON در همه زبان‌های اصلی برنامه نویسی موجود است. مستندات ما جامع و کامل است و شامل مثال‌های تعاملی به چندین زبان عمومی است.

مقیاس پذیری و عملکرد بالا

موتور جستجوی عکس میترا مقیاس‌پذیر است و می‌تواند از هزاران تا صدها میلیون تصویر را ایندکس کند. جستجو بر روی مجموعه تصاویر در مقیاس بزرگ، سریع و بهینه شده‌است.

برای جلسه‌ی‌ حضوری، لیست قیمت‌ها یا درخواست دموی رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید، ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد.

  ۰۹۳۵-۷۶۰۷۴۵۳

  با ما تماس بگیرید

  FAQ-FA

  سوالات متداول

  • چگونه مجموعه من ذخیره می‌شود؟
  • تصاویر شما در محل ذخیره سازی object-oriented ما ذخیره می‌شوند. دسترسی به مجموعه تصاویر شما توسط میترا انجام می شود و فقط شما به مجموعه های خود دسترسی دارید.

  • میترا چه نوع تصاویری را تشخیص می دهد؟
  • میترا می تواند با تصاویر تغییر یافته مطابقت داشته باشد: تغییر اندازه، برش، ویرایش فتوشاپ، تغییر رنگ و سایر تغییرات. با این حال ، کار با عکس‌های “نویزی” گرفته شده توسط تلفن های همراه یا اندازه بزرگ بهینه نشده‌است، ما پس از بارگذاری تصاویر توسط شما در سرورهای ما ، آنها را اصلاح می‌کنیم. اکنون ما از فرمت های JPEG ، PNG پشتیبانی می‌کنیم.

  کاربردها

  کاربرد جستجوی تصویری در تجارت الکترونیک و تجارت موبایلی، خرده‌فروشی

  جستجوی تصویری یک فناوری قدرتمند است که می تواند در صنعت خرده فروشی مورد استفاده قرار گیرد و تجربه مشتری را در فرآیند خرید بهبود بخشد. مانند هر فناوری دیگری این سوال مطرح است که آیا این فناوری از سوی مشتری پذیرفته شده و به درستی کار می‌کند؟
  برای پاسخ به این سوال، نمونه های موفق از کسب و کارهای بزرگی که از جستجوی تصویری برای کمک به فرآیند جستجو و خرید مشتریان خود استفاده می‌نمایند، در زیر آمده‌است:
  www.amazon.com بر روی اپلیکیشن موبایل
  www.alibaba.com بر روی وبسایت و موبایل
  www.ebay.com بر روی اپلیکیشن موبایل

  کاربرد جستجوی تصویری در یافتن ایده‌ در حوزه‌های مختلف از جمله فشن، دکوراسیون و کارهای هنری

  اغلب اوقات تصاویر نقطه آغاز بیشتر خریدهای مشتری هستند. افراد بیشتری با تصاویر ارتباط برقرار می کنند تا محصولی را که برای آنها جدید است کشف کنند یا مواردی را که در زندگی واقعی دیده اند پیدا کنند. دلیل آن این است که در مقایسه با جستجوی مبتنی بر متن، جستجوی تصاویر بسیار متنوع تر و ملموس‌تر است. مصرف کنندگان مدرن دائماً از چیزهایی که در زندگی روزمره یا شبکه های اجتماعی می خواهند عکس می گیرند، اما در گذشته هیچ راهی آسان برای یافتن مورد مشابه برای خودشان نبود.
  نمونه های موفق از شبکه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو و برندهایی که از جستجوی تصویری استفاده می‌نمایند:
  www.pinterest.com
  www.lens.google.com
  www.asos.com
  Tommy Hilfiger