سرویس تشخیص اشیاء

 

تشخیص ۱۰,۰۰۰ نوع شی در تصاویر دیجیتال 

سرویس تشخیص اشیاء

تشخیص اشیا یک فناوری کامپیوتری مربوط به بینایی ماشین و پردازش تصویر است که با شناسایی مواردی از اشیا  (مانند انسان ، ساختمان یا اتومبیل) در تصاویر و فیلم های دیجیتال سروکار دارد. تشخیص اشیا در بسیاری از زمینه های بینایی ماشین از جمله بازیابی تصویر و نظارت تصویری کاربرد دارد.

تشخیص اشیا به طور گسترده ای در کارهای بینایی ماشین مانند برچسب زنی روی تصویر ، تشخیص فعالیت ، تشخیص چهره و تقسیم بندی اشیا در ویدئو استفاده می شود. همچنین در ردیابی اشیا، به عنوان مثال ردیابی توپ در حین مسابقه فوتبال ، ردیابی حرکت دارت و یا ردیابی شخص در یک فیلم استفاده می شود.

سرویس تشخیص اشیا نیکسی توانایی  تشخیص ۱۰,۰۰۰ نوع شی را در تصاویر دیجیتال  به صورت عکس، ویدیو و تصاویر زنده ویدیویی دارد.

به عنوان مثالی از کاربردهای این سیستم، می توان هر نوع شی را برای سیستم مشخص کرد و در صورت وجود آن شی در تصویر یک اکشن مانند اعلام خطر را تعریف نمود.

یک کاربرد دیگر این سرویس تشخیص اشیاء درون جاده مانند تابلوهای  رانندگی و تشخیص معنی هر تابلو یا مثلاً تشخیص افراد رهگذر و یا حیوانات که از جاده در حال گذر هستند.

این سیستم همچنین این توانایی را دارد که به درخواست مشتری بر اساس هر شی یا اشیایی که موردنیاز مشتری می باشد، train شود.

دقت بالا

سرعت بالا

مقیاس‌پذیری

پنل گزارش

چگونگی عملکرد

ماژول استخراج رنگ میترا، پیکسل های تصاویر را تجزیه و تحلیل می‌کند و از متادیتا، برچسب‌ها یا سایر اطلاعات مرتبط با تصویر استفاده نمی‌کند. داده‌های رنگی مورد نیاز را مستقیماً از تصاویر شما می‌گیرد. ماژول استخراج رنگ میترا، به عنوان یک API وب کاملاً با هاستینگ ارائه می‌شود. با استفاده از پروتکل REST و پاسخ‌های قالب‌بندی شده JSON یا XML از طریق HTTP یا HTTPS اجرا می‌شود. هیچ نرم‌افزاری برای نصب و نگهداری وجود ندارد.

برای جلسه‌ی‌ حضوری، لیست قیمت‌ها یا درخواست دموی رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید، ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهیم کرد. ​

  ۰۹۳۵-۷۶۰۷۴۵۳

  با ما تماس بگیرید

  FAQ-FA

  سوالات متداول

  • از ماژول استخراج رنگ میترا برای چه چیزی می توانم استفاده کنم؟
  • ماژول استخراج رنگ میترا، به کاربران شما امکان می‌دهد با استفاده از رنگ، به راحتی مجموعه خود را مرور کنند. همچنین می‌توان برای ایجاد یک پالت رنگی جامع از تصاویر موجود در مجموعه تصاویر استفاده کرد.  ماژول استخراج رنگ میترا هنگامی مفید است که مجموعه‌ای از تصاویر داشته باشید که رنگ در آنها نقش مهمی داشته باشد، مانند:

   تجارت الکترونیک

   فشن

    مجموعه کارهای هنری

  پایه

  ریال200

  ماهیانه

  1000 عکس ذخیره شده

  1000 درخواست